hanedan-enerji-kurumsal-3

HANEDAN ENERJİ olarak, enerji sektöründe faaliyet gösteren yerli ve yabancı tüm yatırımcılara, idari ve teknik konularda müşavirlik, mühendislik, danışmanlık ve “Proje Yönetimi Hizmetleri” vermekteyiz.

Projelerinizin hayata geçirilmesi sürecinde idari, hukuki ve teknik konulara ilişkin kurumsal “Proje Yönetimi Hizmetleri”, hızlı, etkin ve güvenilir bir şekilde firmamız tarafından sağlanmaktadır.

Enerji yatırımlarının yönlendirilmesi, yönetilmesi, yapılması, devreye alınması ve işletilmesi aşamasında birçok önemli projeyi başarıyla tamamlayan ve sürdüren firmamızda 10’u konularında uzman mühendis olmak üzere 30 teknik personel çalışmaktadır.

HANEDAN ENERJİ olarak, enerji projelerinin planlama, tasarım, inşaat, devreye alma ve işletme aşamalarında ihtiyaç duyulan mühendislik çözümlerini sunuyoruz.

Mühendislik çözümlerimizin hızlı, etkili ve güvenilir olmasının altında sektördeki tecrübemiz yatıyor. Konularında uzman teknik personelimizi, teknolojik gelişmelere olan ilgimizi ve teknolojiye yaptığımız yatırımları avantaj olarak görüyoruz.

Ülkemizin birçok bölgesinde gerçekleştirdiğimiz projelerde edinmiş olduğumuz tecrübe, bilgi birikimi ve teknik altyapı ile karşılaşılacak sorunları en aza indirmekteyiz.

Firmamız, projelerde meydana gelebilecek bölgesel riskleri, idari ve hukuki süreçlerde çıkabilecek sorunları, çevresel duyarlılığı öne çıkararak ve sosyal sorumluluğun bilinci ile çok yönlü ele almaktadır. Arazi çalışmaları, büro çalışmaları ve kamu kurumlarıyla olan ilişkiler noktasında yatırımcıya sürprizlerle karşılaşmayacağı sonuçlar sunmaktayız.